To je kao onaj vic o 2 inžinjera, biciklu i djevojci.ipernar je napisao/la:Veli ona a kak da ti se ja odužim.... mislim si ja... spread the wordI zagrlim ju !
Svjedočanstva
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Svjedočanstva
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
Dva studenta FER-a se šetaju studentskim naseljem kada jedan reče "Imaš stvarno dobar bicikl".
Drugi odgovori: "Tako sam se šetao jučer sam, kada je jedna stvarno lijepa žena dovezla bicikl,
sišla s njega, skinula svu odjeću i rekla - uzmi što hoćeš".
Prvi student klimnu potvrdno: "Dobar izbor, odjeća vjerojatno nije bila tvoje veličine"!
Drugi odgovori: "Tako sam se šetao jučer sam, kada je jedna stvarno lijepa žena dovezla bicikl,
sišla s njega, skinula svu odjeću i rekla - uzmi što hoćeš".
Prvi student klimnu potvrdno: "Dobar izbor, odjeća vjerojatno nije bila tvoje veličine"!
Re: Svjedočanstva
Radi većina Canonovih printera, vidi npr. slijedeće http://www.openprinting.org/printer_list.cgi?make=Canon, iako je činjenica da Canon ne daje dovoljnu podršku linuxu.domi je napisao/la:Kako to msliš da canon ne radi na linuxu?
Meni pixma 1800 radi..
Ja imam Pixmu 2000, radi perfektno, out of box, bez bilo kakvih instalacija i zezanja: Fedora, OpenSuse, Mandriva, Ubuntu (u gornjoj bazi niti nema podatka da li ona radi pod linuxom).
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
aha.. isto sam čul sa murijakom i grupnjakom.

Svuku se i cure kažu dečki na posao. A murijak u stanicu.. Gol

Al naš dečko ipernar je super. Ponosan sam što je zadržao prijateljstvo i pošerao linux, možda nam se tvoja prijateljica pridruži na forumu

Svuku se i cure kažu dečki na posao. A murijak u stanicu.. Gol
Al naš dečko ipernar je super. Ponosan sam što je zadržao prijateljstvo i pošerao linux, možda nam se tvoja prijateljica pridruži na forumu
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
- ipernar
- Postovi: 468
- Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
- Spol: M
- OS: Mint 9/Google Chrome
- Lokacija: /home/Špansko/
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
Ja sam ju pozvao na forum i rekao joj da imamo i druženja, te da su cure uvijek u manjinidalibor.klobucaric je napisao/la:Ponosan sam što je zadržao prijateljstvo i pošerao linux, možda nam se tvoja prijateljica pridruži na forumu
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
- Gogy
- Postovi: 683
- Pridružen/a: 14 vel 2008, 22:42
- Spol: M
- OS: Mint (cinnamon)
- Lokacija: Pula
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
Pixma 2000 radi ko podmazanShicy je napisao/la:jedno je pixma 1800, drugo su svi ostalidomi je napisao/la: Kako to msliš da canon ne radi na linuxu?
Meni pixma 1800 radi..
EDIT: sestri radi Pixma 1500
Re: Svjedočanstva
moja pixma 1600 bolje da ne radi nego da ovako radi xD
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
I?ipernar je napisao/la: Ja sam ju pozvao na forum i rekao joj da imamo i druženja, te da su cure uvijek u manjini
bu došla?
@ova druga tema Canon IP 2000, Epson E nešto, mislim da je E 67 plug'n'play out of the box Ubuntu 9.*
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
- ipernar
- Postovi: 468
- Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
- Spol: M
- OS: Mint 9/Google Chrome
- Lokacija: /home/Špansko/
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
Bumo vidli! 
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"