Predsjednički Izbori

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la pingu »

Suko je napisao/la:Ko iz Alan Forda.
:lol:
Da, ona tri prasca, gradska oca odgovaraju nekim našim ministrima. :mrgreen:
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la Suko »

pingu je napisao/la:
Suko je napisao/la:Ko iz Alan Forda.
:lol:
Da, ona tri prasca, gradska oca odgovaraju nekim našim ministrima. :mrgreen:
Ha ha!
Točno!
Kako se zvala ona agencija u kojoj je radio Cezar? (onaj ćelavi polumafijaš)
Nešto kao Agencija za rudarstvo i prodavanje magle...
Ne mogu se sjetiti točnog naziva.
Jel neko zna?
Avatar
glaskoncILLa
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la glaskoncILLa »

agencija za istrazivanje ruda i gubljenje vremena. :)
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la Suko »

glaskoncILLa je napisao/la:agencija za istrazivanje ruda i gubljenje vremena. :)
Eto, pa neka neko kaže da nisu sve pogodili...
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

Ajmo admin zaključaj ovu temu do sutra ujutro
:)
Predizborna šutnja
:)
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la pingu »

dalibor.klobucaric je napisao/la:Ajmo admin zaključaj ovu temu do sutra ujutro
:)
Predizborna šutnja
:)
Nabijem na nježnik to jest nakurnjak i DIP i GONG i predizbornu šutnju.
Ta pravila i kontrola mogu vrijediti za medije pod kontrolom, ali ne i za Internet.
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la zole052 »

Markec je napisao/la:Pitanjce, dali postoji mogučnost da kaffeine pokaže istodobno dvije slike (imam dvstruki tuner) . Recimo hoču slušati 1 program a gledati rtl (film) :D
Sta je markec pratis izborne rezultate :)
Vremenska prognoza na izborni dan by Luka 'Vakula' Bebić

"Mislim dać' bit dobar odaziv birača, nije tako 'ladno k'o šta je bilo prije deset dana najavljeno, a nije previše opet ni vruće, malo kiš'ca će ometat, al' ja mislim da će bit odaziv dobar, i to bi to bilo." (Predsjednik Sabora RH Luka Bebić netom nakon glasanja) rofl rofl rofl
http://www.net.hr/vijesti/page/2009/12/27/0339006.html
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Markec
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Spol: M
OS: neodlučan
Lokacija: Croatia/Zagorje

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la Markec »

zole052 je napisao/la:
Markec je napisao/la:Pitanjce, dali postoji mogučnost da kaffeine pokaže istodobno dvije slike (imam dvstruki tuner) . Recimo hoču slušati 1 program a gledati rtl (film) :D
Sta je markec pratis izborne rezultate :)
Vremenska prognoza na izborni dan by Luka 'Vakula' Bebić

"Mislim dać' bit dobar odaziv birača, nije tako 'ladno k'o šta je bilo prije deset dana najavljeno, a nije previše opet ni vruće, malo kiš'ca će ometat, al' ja mislim da će bit odaziv dobar, i to bi to bilo." (Predsjednik Sabora RH Luka Bebić netom nakon glasanja) rofl rofl rofl
http://www.net.hr/vijesti/page/2009/12/27/0339006.html
tako nesto :)
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la zole052 »

Bandic :nee :udri :psuje2
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

Daljinski upravljač Zorana Milanovića vs. Svjetlo a ne tamu
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Odgovori