Predsjednički Izbori

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
simke
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
OS: arch | 7
Lokacija: rijeka
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la simke »

svako ima pravo na svoj izbor.

no sta se ja zamaram, nikad nisam obavio svoju gradjnsku duznost, i necu ni sad.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

ipernar je napisao/la:Bolje poker-face nego scar face!
ma ako Dandić dođe na mjesto pr hr. svi ćemo imati daljanske u ruci
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la pingu »

Banditch i pijanist, savršena simbioza. Jedan "dela" (operativac, hardver) a drugi donosi i kreira zakone (softver). Koja farsa. Mlohava ćuna od "konstruktivno suzdržane oporbe", zvana SDP, dok je Banditch bio puslušni vojnik partije, (kao što i kradeze brine o svojim vojnicima), bio je dobar i Zokyju i pijanistu, sada kada je pobjegao sa lanca, kao ne volimo se više, a pripremao je par mjeseci prije svoju predstavu za Sljeme, i natezao se sa medijima, hoće-neće se kandidirati.
Svi su oni govna. Malo "ne znaju", malo "institucije trebaju raditi svoj posao".
Avatar
meema
Postovi: 1272
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:50
Spol: Ž
OS: Ubuntu 12.04 + win7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la meema »

bandic nikad nije bio dobar sa milinovicem...
... I'm not weird, I'm limited edition ... :hepihepi
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

Osobno vjerujem ako vjerujete da postoje zavjere i tajna društva i razne FAMILIJE, da je ESDEPE u vlasništvu jedne od tih familija, uključujući i bandiča i josipovića, svi su ni marionete.. Mamu im ljubim..
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la pingu »

meema je napisao/la:bandic nikad nije bio dobar sa milinovicem...
:cry: al mu je bio dobar dok je bio u stranci, trpio ga je. Jasno je meni da u politici ima kompromisa, ali još nisam vidio ni jednog današnjeg hrvatskog političara, da se ne guzi stranim interesima + domaćim kriminalcima, umjesto da zauzme gard, lupi šakom po stolu i veli dosta. Svoju majku bi prodali za par judinih škuda. Kako je Juda završio, tako će i oni. Povijest nas tako uči. Sve u svoje vrijeme.
Nažalost, pravda je ponekad prespora, a govna učine zlo koje se godinama mora rješavati.
dalibor.klobucaric je napisao/la:Osobno vjerujem ako vjerujete da postoje zavjere i tajna društva i razne FAMILIJE, da je ESDEPE u vlasništvu jedne od tih familija, uključujući i bandiča i josipovića, svi su ni marionete.. Mamu im ljubim..
Formula je jednostavna. Tko ima novac ima moć. Tko financira kampanje? Također i u zemljama zapadne demonkracije? Zašto bi se netko nepotrebno izlagao medijima, kada iz sjene manipulira političarima koji u njihovo ime odrađuju prljav posao? Koliko su ljudi kao pojedinci osvješteni, toliko je njihovo društvo naprednije. Primitivnije društvo, tolerira razne malverzacije, samo to ne znači da mislim kako skandinavske zemlje imaju idealnu situaciju, jer liberalizam je druga strana medalje manipulacije. To je terorizam slobode, novogovora i političke korektnosti.
To nije teorija zavjere, to je činjenica.
Koji bi ja imao razlog dati milijun kuna, nekom idiotu za njegovu predsjedničku kampanju? Valjda imam neki razlog. Filantropija, altruizam? Kako da ne.
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

slažem se sa tobom, j asam to onak bezveze rekao, tipa..
Teorija zavjere...
:)
TO ljudi nekak bolje razumiju jer ima je onak surreal
:)
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
mmmy
Postovi: 28
Pridružen/a: 08 stu 2009, 12:04

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la mmmy »

Dečki i cure, a da zatvorite ovaj topic.

Puno ste konstruktivniji i bolji na temama vezanim uz linux.

Pričom o usranim političarima, samo im dajete važnost koju ne zaslužuju!
Avatar
ipernar
Postovi: 468
Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la ipernar »

SDP je išao na sigurno ovaj put !
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la pingu »

Odgovori