Svjedočanstva

Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
Avatar
ipernar
Postovi: 468
Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la ipernar »

Nije lako sa Win korisnicima ali meni je gušt prebacivat ih ! :D
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Suko »

Svaka čast!
ALi, nakon nekog vremena ti dosadi evangelizacija Linuxa.
Koristiš ga za svoje potrebe i uživaš u novim stvarima i mogućnostima koje nadolaze.
Smiješ se Windowsašima i njihovim problemima.
A ako nekom idem instalirati Linux, dobro razmislim za što ta osoba koristi računalo, a nakon instalacije podesim apsolutno sve na tom računalu tako da to bude out of the box iskustvo bez početničkih problema. Istina da se napatim, ali mi se dugoročno isplati.
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

@suko
stari, e ja bum fakat napravil kopi pejst tvojeg zadnjeg posta u mojoj prvoj službi u novoj crkvi linux-a
jel može?
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Suko »

dalibor.klobucaric je napisao/la:@suko
stari, e ja bum fakat napravil kopi pejst tvojeg zadnjeg posta u mojoj prvoj službi u novoj crkvi linux-a
jel može?
Evo ti frendu pa vidi:
http://www.daniweb.com/news/story220675.html#
Samo je pitanje kad će se otvoriti kapelica u Hrvatskoj.
Ima još:
http://www.bloggliv.se/the-10-commandme ... nux-users/
Avatar
zlatkoA
Postovi: 706
Pridružen/a: 16 ožu 2008, 20:47
Spol: M
OS: BugTraq
Lokacija: NG

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la zlatkoA »

Šta je ovo to vodi u sektu rofl rofl rofl
I am the one and only....
Avatar
ipernar
Postovi: 468
Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la ipernar »

Prosječni Linux korisnik je pametiniji od prosječnog katolika. Logičkim zaključivanjem dolazimo do zaključka da je bolje biti Linux korisnik nego katolik hahaha :D
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

Idem odmah u zavod napisati da sam otvorio prvu crkvu linux-a
doduše trebam propovijednika (okušao sam se u tome na sf3-u pa naide)
trebam biškupa
trebam bar 10 g33k-ova koji buju slušali propovijedi i dekompajlirali source
i treba da buju potkovani, moram zaraditi neku paru od toga
ok?
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
retsam
Postovi: 2254
Pridružen/a: 11 svi 2009, 16:26
Spol: M
OS: Arch Linux x86-64 subtle
Lokacija: /dev/pts/0

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la retsam »

dalibor.klobucaric je napisao/la:Idem odmah u zavod napisati da sam otvorio prvu crkvu linux-a
doduše trebam propovijednika (okušao sam se u tome na sf3-u pa naide)
trebam biškupa
trebam bar 10 g33k-ova koji buju slušali propovijedi i dekompajlirali source
i treba da buju potkovani, moram zaraditi neku paru od toga
ok?
Fali ti poglavar crkve predlažem da njegovo ime bude "livinglinuxgood - njega biraju ultra g33k-ovi" , ispod njega će biti Kardinali ili ultra g33k-ovi, onda biskupi-g33k-ovi ond župnici - Enthusiast

Ovo je bilo ugrubo može se još doraditi.
Ken Thompson je napisao/la:One of my most productive days was throwing away 1000 lines of code.

Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

@retsum
stari, ovo je linux crkva, znači da treba biti alternativna crkva, znači da treba biti drugačija od KATOLIČKE crkve, znači da trebamo biti posebni
:)
ne?
Stoga radi plan ponovo, sjedi jedan
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Suko »

Ma dobar mu je plan.
Treba biti netko tko će upravljati cijelom organizacijom.
Mora postojati hijerarhija.
Inače sve ode u totalnu anarhiju.
Sve religije imaju nešto takvo.
Ultra g33kovi, g33kovi i Entuziasti. Nije loše.
I još se moramo dogovoriti oko blagdana.
Ja predlažem da ih ima jedno tridesetak i da su svi neradni i da padaju u četvrtak. (Da se može spojiti dugi vikend)
Ako baš ne može četvrtak, onda srijeda ili petak.
Odgovori