Svjedočanstva
Moderator/ica: Moderatori/ce
- ipernar
- Postovi: 468
- Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
- Spol: M
- OS: Mint 9/Google Chrome
- Lokacija: /home/Špansko/
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
Nije lako sa Win korisnicima ali meni je gušt prebacivat ih ! 
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Svjedočanstva
Svaka čast!
ALi, nakon nekog vremena ti dosadi evangelizacija Linuxa.
Koristiš ga za svoje potrebe i uživaš u novim stvarima i mogućnostima koje nadolaze.
Smiješ se Windowsašima i njihovim problemima.
A ako nekom idem instalirati Linux, dobro razmislim za što ta osoba koristi računalo, a nakon instalacije podesim apsolutno sve na tom računalu tako da to bude out of the box iskustvo bez početničkih problema. Istina da se napatim, ali mi se dugoročno isplati.
ALi, nakon nekog vremena ti dosadi evangelizacija Linuxa.
Koristiš ga za svoje potrebe i uživaš u novim stvarima i mogućnostima koje nadolaze.
Smiješ se Windowsašima i njihovim problemima.
A ako nekom idem instalirati Linux, dobro razmislim za što ta osoba koristi računalo, a nakon instalacije podesim apsolutno sve na tom računalu tako da to bude out of the box iskustvo bez početničkih problema. Istina da se napatim, ali mi se dugoročno isplati.
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
@suko
stari, e ja bum fakat napravil kopi pejst tvojeg zadnjeg posta u mojoj prvoj službi u novoj crkvi linux-a
jel može?
stari, e ja bum fakat napravil kopi pejst tvojeg zadnjeg posta u mojoj prvoj službi u novoj crkvi linux-a
jel može?
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Svjedočanstva
Evo ti frendu pa vidi:dalibor.klobucaric je napisao/la:@suko
stari, e ja bum fakat napravil kopi pejst tvojeg zadnjeg posta u mojoj prvoj službi u novoj crkvi linux-a
jel može?
http://www.daniweb.com/news/story220675.html#
Samo je pitanje kad će se otvoriti kapelica u Hrvatskoj.
Ima još:
http://www.bloggliv.se/the-10-commandme ... nux-users/
- ipernar
- Postovi: 468
- Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
- Spol: M
- OS: Mint 9/Google Chrome
- Lokacija: /home/Špansko/
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
Prosječni Linux korisnik je pametiniji od prosječnog katolika. Logičkim zaključivanjem dolazimo do zaključka da je bolje biti Linux korisnik nego katolik hahaha 
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
Idem odmah u zavod napisati da sam otvorio prvu crkvu linux-a
doduše trebam propovijednika (okušao sam se u tome na sf3-u pa naide)
trebam biškupa
trebam bar 10 g33k-ova koji buju slušali propovijedi i dekompajlirali source
i treba da buju potkovani, moram zaraditi neku paru od toga
ok?
doduše trebam propovijednika (okušao sam se u tome na sf3-u pa naide)
trebam biškupa
trebam bar 10 g33k-ova koji buju slušali propovijedi i dekompajlirali source
i treba da buju potkovani, moram zaraditi neku paru od toga
ok?
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
- retsam
- Postovi: 2254
- Pridružen/a: 11 svi 2009, 16:26
- Spol: M
- OS: Arch Linux x86-64 subtle
- Lokacija: /dev/pts/0
Re: Svjedočanstva
Fali ti poglavar crkve predlažem da njegovo ime bude "livinglinuxgood - njega biraju ultra g33k-ovi" , ispod njega će biti Kardinali ili ultra g33k-ovi, onda biskupi-g33k-ovi ond župnici - Enthusiastdalibor.klobucaric je napisao/la:Idem odmah u zavod napisati da sam otvorio prvu crkvu linux-a
doduše trebam propovijednika (okušao sam se u tome na sf3-u pa naide)
trebam biškupa
trebam bar 10 g33k-ova koji buju slušali propovijedi i dekompajlirali source
i treba da buju potkovani, moram zaraditi neku paru od toga
ok?
Ovo je bilo ugrubo može se još doraditi.
Ken Thompson je napisao/la:One of my most productive days was throwing away 1000 lines of code.
Pikacode - Arch configs
Pikacode - dwm config
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
@retsum
stari, ovo je linux crkva, znači da treba biti alternativna crkva, znači da treba biti drugačija od KATOLIČKE crkve, znači da trebamo biti posebni

ne?
Stoga radi plan ponovo, sjedi jedan
stari, ovo je linux crkva, znači da treba biti alternativna crkva, znači da treba biti drugačija od KATOLIČKE crkve, znači da trebamo biti posebni
ne?
Stoga radi plan ponovo, sjedi jedan
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Svjedočanstva
Ma dobar mu je plan.
Treba biti netko tko će upravljati cijelom organizacijom.
Mora postojati hijerarhija.
Inače sve ode u totalnu anarhiju.
Sve religije imaju nešto takvo.
Ultra g33kovi, g33kovi i Entuziasti. Nije loše.
I još se moramo dogovoriti oko blagdana.
Ja predlažem da ih ima jedno tridesetak i da su svi neradni i da padaju u četvrtak. (Da se može spojiti dugi vikend)
Ako baš ne može četvrtak, onda srijeda ili petak.
Treba biti netko tko će upravljati cijelom organizacijom.
Mora postojati hijerarhija.
Inače sve ode u totalnu anarhiju.
Sve religije imaju nešto takvo.
Ultra g33kovi, g33kovi i Entuziasti. Nije loše.
I još se moramo dogovoriti oko blagdana.
Ja predlažem da ih ima jedno tridesetak i da su svi neradni i da padaju u četvrtak. (Da se može spojiti dugi vikend)
Ako baš ne može četvrtak, onda srijeda ili petak.