Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Moderator/ica: Moderatori/ce
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Bus ti posalal jos jednu kopiju? imamo jos jedno trebovanje
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction