Evo da ne otvaram novu temu.
Dakle, imam PC koji radi 24/7 na jednoj lokaciji gdje niko ne živi. I u međuvremenu je nestalo struje i PC se ugasio a samim time i Huawei E272 stick s kojim koristim VIP Carnet. I sada, tj. danas sam išao upaliti komp, međutim neće da se spoji na internet. 100 puta sam izbrisao pa dodao uređaj, uredno ga prepozna, ali kad kliknem na konekciju "Vip Carnet" nakon sekunde se pojavi ono "GSM network is disconnected".
Dmesg mi vrati:
ADDRCONF(NETDEV_UP): eth0: link is not ready
ADDRCONF(NETDEV_UP): eth1: link is not ready
I u međuvremenu sam primjetio da mi je kad kliknem na ikonu od network managera da mi stoji "FFFFFF Carnet" konekcija kao da je spojena. To je bila prvašnja konekcija dok se nije ugasio PC. Međutim, nemogu klinuti na nju jer je "zamagljena".
Kao da nešto smeta, pretpostavljam ta prvašnja konekcija.
Hvala na pomoći unaprijed!