SUSE/openSUSE fan club!

Diskusije usko vezane uz SUSE i openSUSE distribucije.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Max Bunker

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la Max Bunker »

Ima kakvih poklončića dobrodošlice za nove članove ? :-)
Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la holden »

openSUSE mail i blog i mogućnost biranja za board :)
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Max Bunker

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la Max Bunker »

Ma da..? Aj malo opširnije o svemu tome , ak ti se da...kako do svega toga ..?
Vidim i da nema neka opensuse Hrvatska web stranica ili zajednica , pa da osnujemo jednu.....
:-D
Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la holden »

Aaa, mislio sam da ti je poznata stvar.

Za membership status možeš da daš prijavu ako duže vreme aktivno radiš na projektu u nekom obliku, ja sam bio poprilično aktivan član news teama recimo, i sad sam se ponovo pokrenuo sa Henneom i ekipom, ako se nađe još neko ko je dobar sa tehničkim aspektom medija (wp pre svega), da se uradi facelift i transformira news site u fullblown news site, kako bi se bolje promovisao projekat i stranica postajala posećenija etc.

Ali eto, dao sam posle prijavu za membership i odobrili su mi.
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
SuSe
Postovi: 346
Pridružen/a: 26 ruj 2012, 19:13
Spol: M
OS: OpenSuse KDE

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la SuSe »

Aktivan si ti poprilično bio, i imao lijepe serijal o komandama. Htio sam ja se ubacit u neki opensuse tim, ali nekako me vrijeme odvlači na drugu stranu. Inače, drago mi je što imamo takve članove:D.
A gdje nam Orkh nestade?
Max Bunker

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la Max Bunker »

Ako pod wp misliš na wordpress, to mi ide. Odrzavam par wordpress sajtova. Ali fakat nikad čuo za sve te mogućnosti opensusea.
Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la holden »

Onda se samo registruj na mailing listu: opensuse-marketing+subscribe@opensuse.org, pa da krenemo ;)
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Avatar
Yeti
Postovi: 1253
Pridružen/a: 25 stu 2010, 15:19
Spol: M
OS: Fedora

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la Yeti »

Ima li netko ideju zasto mi cijelo vrijeme prikazuje ovakav network manager?
slika

Umjesto da prikaze ovakav..
slika
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
SuSe
Postovi: 346
Pridružen/a: 26 ruj 2012, 19:13
Spol: M
OS: OpenSuse KDE

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la SuSe »

Je li to 13.1? Mislim da je to do novijeg network managera, koliko se sjećam, davno je bilo... I kod mene je isti kako kod tebe...
Max Bunker

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la Max Bunker »

i meni je na 13.2 isto kao na tvojoj prvoj slici,,, čini mi se da je to default prikaz ..
Odgovori